Sauna fińska zewnętrzna Magnolia

Kod produktu: 451993
15500 zł
Koszt dostawy od: 480 zł
Warianty produktu:
+
-

Opis produktu

Magnolia oryginalna sauna zewnętrzna. Silną konstrukcję stanowią solidne ściany z drewna świerkowego o grubości 40 mm oraz izolowany dach o grubości 68 mm. Ten domek wpisze się z sukcesem w każdy stylowy ogród. Oryginalne okno na przedniej ścianie wykonane zostało z przyciemnionego szkła hartowanego, podwójnie zespolonego. Wyposażono ją w dwie ławki oraz obudowę pieca. Oświetlenie stanowią 2 wodoszczelne, porcelanowe lampy ze szklanym kloszem w drewnianej osłonie.

Magnolia występuje w wersji naturalnej oraz w 3 wariantach kolorystycznych, malowanych jednostronnie.Montaż zajmuje 2-3 dni.

*Porady fachowca:
Każdy montowany domek wymaga utwardzonego i wypoziomowanego podłoża np. z kostki brukowej. W przypadku zakupu domku saunowego w wariancie surowym, niezbędnym działaniem pozwalającym na zachowanie niezmienionej jakości produktu jest jego impregnacja. Impregnację zalecamy przeprowadzić przed zamontowaniem domku, Pozwoli to uniknąć braków w pokryciu na złączeniach boazerii, która ze względu na naturalną pracę drewna ulega w okresie letnim lekkiemu rozsunięciu.

Uwaga:Istnieje możliwość zamówienie domku w wersji surowej (nie malowane drewno)
*usługa montażowa nie zawiera impregnacji oraz przygotowania podłoża pod domek
*piec doliczany jest osobno zgodnie z cennikiem, patrz co w komplecie

Dane techniczne

Ilość osób: 6
Materiał konstrukcyjny: drewno świerkowe
Materiał dekoracyjny: jednostronnie malowane, naturalne
Wymiary (szer. x dł. x wys.): 336 cm x 204 cm x 259 cm
Grubość ścianki: 4 cm
Ilość okien: 1
Wyposażenie: 2 ławki wykonane z drewna lipowego; drzwi wewnętrzne szklane z przyciemnianego, hartowanego szkła w kolorze grafitowym; 2 wodoszczelne, porcelanowe lampy ze szklanym kloszem w drewnianej osłonie; wiszący piec Classic z obudową drewnianą; sterownik zewnętrzny umieszczany w przedsionku domku saunowego
Dodatkowe informacje: Piec ze sterowaniem zewnętrznym;
Classic 9,0 kW
W komplecie: 2 ławki, drzwi wew. szklane w kolorze grafitowym, 2 wodoszczelne lampy z drewnianą osłoną, sterownik wewnętrzny