Meble ogrodowe z technorattanu

Dla wszystkich klientów, ceniących sobie unikalny design i poszukujących mebli, które nie tylko zapewnią im niebywały komfort, ale także będą stanowiły ozdobę ich przestrzeni, proponujemy meble technorattanowe. Meble ogrodowe z technorattanu doskonale imitują wzory wyplatane z witek palm rotangowych, czerpiąc wszystko, co najlepsze z tradycji, a jednocześnie łączą w sobie nowoczesne miękkie polietylenowe tworzywo, co zapewnia wygodę użytkowania.

Nasze zestawy mebli ogrodowych z technorattanu nie tylko wspaniale się prezentują, ale są także wyjątkowo wytrzymałe. Szacuje się, że meble technorattanowe są w stanie wytrzymać nawet 15 lat użytkowania! Meble technorattanowe wyróżnia szczególna odporność na działanie warunków atmosferycznych (są wodoodporne i pozostają niewzruszone na działanie promieniowani UV), dlatego idealnie sprawdzają się zarówno podczas intensywnego deszczu, jak i silnego nasłonecznienia. Co istotne, meble z technorattanu nie wymagają żadnej impregnacji, a ich pielęgnacja ogranicza się jedynie do przetarcia wilgotną ściereczką od czasu do czasu. Zaoszczędzisz dzięki temu nie tylko cenne godziny, które możesz spędzić ze swoimi bliskimi, ale także nie odczujesz faktu posiadania mebli z technorattanu w swoim budżecie. Specjalne wykonanie zapobiega wnikaniu drobnoustrojów i zabrudzeń w głąb materiału, dlatego meble technorattanowe są zawsze przygotowane, nawet na niespodziewanych gości. Produkcja mebli technorattanowych odbywa się z poszanowaniem środowiska i w sposób w pełni ekologiczny, ponadto jest to produkt bezpieczny, pozbawiony jakichkolwiek toksycznych substancji.

Meble technorattanowe dla amatorów i dekoratorów

Zastosowanie lekkiego polietylenu przy konstruowaniu mebli ogrodowych z technorattanu sprawia, że są one wyjątkowo lekkie, co pozwala naszym klientom dać upust swoim fantazjom w kwestii aranżacji przestrzeni. Dla wzmocnienia efektu i ocieplenia przestrzeni proponujemy dedykowane poduchy lub pledy, które z pewnością odmienią tarasy czy ogrody naszych klientów. Meble z technorattanu to nie jedynie meble ogrodowe, z powodzeniem sprawdzą się także w zimowych ogrodach czy wewnątrz budynku.

Meble ogrodowe z technorattanu charakteryzują się ogromną różnorodnością. Posiadamy zarówno zestawy adekwatne dla większych powierzchni, którym meble technorattanowe nadadzą niepowtarzalnego klimatu, jak i te dedykowane mniejszym powierzchniom, które zagospodarują Twoją przestrzeń w przytulny, ale nie przytłaczający sposób. Posiadamy klasyczne zestawy mebli obiadowych wykonanych z technorattanu, a także większe sofy i narożniki technorattanowe, które dla Twojego komfortu wyposażymy w dedykowane poduchy.