Stoły ogrodowe

Stół to jeden z najważniejszych mebli nie tylko w naszych domach, ale również w ogrodach. To w końcu przy nim gromadzą się znajomi oraz rodzina podczas wspólnego grillowania czy różnego rodzaju imprez. W sezonie letnim możemy przy nim spożywać posiłki na świeżym powietrzu, delektować się popołudniową kawą w trakcie czytania ulubionej książki czy zorganizować romantyczną kolację. Poszukując odpowiedniego stołu ogrodowego, należy zatem uwzględnić swoje oczekiwania nie tylko estetyczne, ale także te z zakresu funkcjonalności. Z myślą o różnych potrzebach naszych klientów przygotowaliśmy bogatą kolekcję stołów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie model.

Duże stoły do ogrodu to meble, przy których może zasiąść komfortowo znaczna liczba domowników oraz gości. Stolik na balkon sprawdzi się zaś w przypadku niewielkiej liczby osób. Te ostatnie mogą też posłużyć jako mebel, na którym postawimy kwiaty czy rośliny tarasowe.

Modne meble o wielkim uroku

Istotną rolę odgrywa zarówno solidność mebla, jak i jego design. Dlatego w swojej ofercie posiadamy wytrzymałe stoły wykonane z różnych materiałów i pasujące do różnych wystrojów. W ostatnich latach szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się meble technorattanowe. Jest to zasługa ich ponadczasowego wyglądu, który dodaje uroku i klasy każdej aranżacji. Natomiast stoły aluminiowe czy metalowe to dobre uzupełnienie nowoczesnych i minimalistycznych przestrzeni. Dzięki nim można podkreślić bogatą roślinność naszych ogrodów. Każdy oferowany przez nas stół ogrodowy dostępny jest także w wersji z hartowanym szkłem, które doda odrobiny lekkości całej konstrukcji.

Kto pyta nie błądzi

Zadzwoń do nas! Uzyskaj informacje o produktach lub złóż zamówienie.

+48 67 215 29 81

Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00 i w soboty w godz. 9:00 - 14:00.