Sofy i narożniki ogrodowe

Jeśli pragniesz zaaranżować w swoim ogrodzie urokliwą przestrzeń wypoczynkową, która będzie pełnić jednocześnie rolę letniego salonu, to idealnie sprawdzi się w tym wypadku narożnik ogrodowy bądź sofa ogrodowa. Zamienią one Twój zielony zakątek w oazę spokoju, sprzyjającą relaksowi i błogiemu odprężeniu. Dzięki nim, powroty do domu po całym dniu pracy staną się czystą przyjemnością - wówczas będzie można wygodnie rozsiąść się na sofie i delektować wypoczynkiem na łonie natury. Taka aranżacja stworzy idealną przestrzeń do spędzania czasu zarówno w pojedynkę, jak i w gronie znajomych czy rodziny. Dzięki dużej ilości miejsca, jaką zapewnia sofa, każdy gość czy domownik znajdzie wygodne miejsce dla siebie.

Najpopularniejsze meble z technorattanu

Szczególnie polecane przy aranżacji letniego salonu są sofy i narożniki z technorattanu. Jest to jeden z najbardziej luksusowych materiałów dostępnych na rynku, który charakteryzuje się przede wszystkim dużą lekkością. Sprawia to, że możemy z łatwością dowolnie przestawiać nasze meble z miejsca na miejsce. Technorattan swoim wyglądem przypomina naturalny rattan i podobnie jak on wykazuje dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych, a także nie ulega odkształceniom, które mogłyby pojawić się wskutek użytkowania mebla. Wykonana z technorattanu sofa na taras, wzbogacona dodatkowo poduchami, zapewni nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale i zachwyci przybyłych gości swoim unikalnym designem.

Meble wykonane z technorattanu czy rattanu łatwo jest również utrzymać w czystości. W razie zabrudzenia wystarczy je przetrzeć wilgotną szmatką, a odzyskają dawny blask.

Kto pyta nie błądzi

Zadzwoń do nas! Uzyskaj informacje o produktach lub złóż zamówienie.

+48 67 215 29 81

Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00 i w soboty w godz. 9:00 - 14:00.