Oferta dopasowana do potrzeb kupujących 14 dni na zwrot towaru bez przyczyny Pełne wsparcie przed i pozakupowe
alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Meble ogrodowe aluminiowe

Strefa relaksu stanowi ważne miejsce w każdym ogrodzie, działce rekreacyjnej czy tarasie. Dlatego niezwykle istotne jest dobranie do niej odpowiedniego zestawu mebli. Muszą one nie tylko pasować do upodobań estetycznych, ale i tworzyć wygodną przestrzeń do spędzania czasu w gronie najbliższych. Ze względu na specyfikę tych miejsc, znajdujące się w nich stoły ogrodowe i krzesła muszą wykazywać się odpornością na działanie czynników atmosferycznych; łatwe musi być również utrzymanie ich w czystości. Materiałem, który zapewnia im takie właściwości, jest aluminium. Nie tylko jest on odporny na deszcz, śnieg czy duże nasłonecznienie - nie zmienia przy tym ani swojego kształtu, ani koloru, ale także nie ulega korozji. Co więcej, w razie zabrudzenia wystarczy tylko przetrzeć jego powierzchnię wilgotną ściereczką, a jego dawny blask powróci.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Liczba miejsc
Więcej
Właściwości
Materiał konstrukcyjny
Orientacja
Pokrycie
Kolor
Cena
Oznaczenie
Pozostałe

Popularne meble także na działkę czy balkon

To właśnie dzięki swojej uniwersalności oraz wytrzymałości, meble ogrodowe aluminiowe od wielu lat cieszą się szczególną popularnością wśród posiadaczy przydomowych ogrodów, a także działkowiczów i amatorów relaksu na balkonie. Lekka konstrukcja stołów i krzeseł oraz zastosowanie w tych ostatnich mechanizmu pozwalające na ich szybkie składanie i rozkładanie sprawiają, że są łatwe i wygodne w przenoszeniu. Meble ogrodowe z aluminium charakteryzują się przy tym minimalistycznym i ponadczasowym designem. Dzięki temu doskonale prezentują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Bogata oferta aluminiowych krzeseł i stołów o różnorodnych kształtach i kolorach sprawia, że odpowiedni zestaw dla siebie znajdą nawet ci najbardziej wymagający klienci. Co więcej, ze względu na walory wypoczynkowe oraz stosunkowo niską cenę, każdy zainteresowany powinien rozważyć ich zakup.

47 produktów
Filtruj