alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Meble cateringowe - stoły i namioty

Każdy z nas, kto choć raz organizował przyjęcie w domu lub w plenerze, wie, że jest to nie lada wyzwanie - należy zapewnić gościom nie tylko napoje i potrawy czy dobrą atmosferę, lecz również odpowiednią ilość miejsc do siedzenia. Zdarzyć się może, że na imprezę dotrą niespodziewani przybysze, więc warto mieć w rezerwie dodatkowe krzesła. Świetnym rozwiązaniem jest zakup praktycznych mebli cateringowych. Produkty te spełnią się nie tylko w trakcie przyjęć czy rodzinnego grillowania, ale również podczas wypadów turystycznych, których celem jest biwakowanie. Nie ma obaw o jakość prezentowanych tutaj artykułów - wykonane zostały bowiem z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Także ich przechowywanie nie stanowi problemu, gdyż można je złożyć w łatwy, szybki sposób. W parze z wysoką jakością oraz komfortem użytkowania idzie również korzystna cena.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Liczba miejsc
Materiał konstrukcyjny
Właściwości
Kształt blatu
Kolory
Cena
Oznaczenia

Oferta mebli cateringowych obejmuje stoły, krzesła oraz namioty. Wielbicielom minimalistycznej klasyki polecić możemy składany kwadratowy lub okrągły stół, który sprawdzi się nie tylko na tarasach i balkonach, ale również w przydomowych ogrodach. Właścicieli tzw. małej gastronomii i urokliwych knajp z pewnością zadowoli zestaw ogrodowy piwny, złożony z podłużnego drewnianego stołu i dostawianych do niego dwóch ławek. Amatorzy wyjazdów docenią zestawy turystyczne, w których główną rolę odgrywają lekkie, wygodne i składane krzesła, pokryte wytrzymałym, wodoodpornym materiałem. Na ogrodowe przyjęcia, a nawet eleganckie bankiety pod chmurką polecamy namioty cateringowe, chroniące przed niespodziewanym deszczem czy nadmiernym nasłonecznieniem. Są łatwe w składaniu, jak i rozkładaniu.

Prezentowane zestawy czy pojedyncze produkty zaspokoją potrzeby każdego, kto ceni spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z rodziną bądź przyjaciółmi - czy w pobliżu domu, czy podczas wyjazdów turystycznych.

9 produktów
Filtruj