Oferta dopasowana do potrzeb kupujących 14 dni na zwrot towaru bez przyczyny Pełne wsparcie przed i pozakupowe
alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Meble cateringowe

Gustowne przyjęcie w domu, a może wystawny bankiet w plenerze? Profesjonalna organizacja przyjęć to prawdziwe wyzwanie, wymagające sporej wiedzy i umiejętności. Dzięki nim możliwe jest zapewnienie gościom nie tylko wysokiej jakości napojów i potraw, ale też przyjaznej atmosfery oraz oczywiście odpowiedniej ilości, wygodnych miejsc do siedzenia.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Właściwości
Materiał konstrukcyjny
Kształt blatu
Kolor
Cena
Oznaczenie
Pozostałe

Profesjonalna gastronomia z meblami cateringowymi

 

Meble cateringowe to stylowe, funkcjonalne i bardzo modne rozwiązanie, sprawdzające się nie tylko w trakcie przyjęć czy rodzinnego grillowania, ale również podczas wypadów turystycznych, których celem jest biwakowanie. Wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne, gwarantują długie lata użytkowania, bez obaw o ich niszczenie.

 

Zestaw mebli cateringowych jest również łatwy w przechowywaniu, a dzięki składanej konstrukcji pozwala zaoszczędzić sporo miejsca poza sezonem. Oferta mebli cateringowych obejmuje stoły, krzesła oraz namioty. Wielbicielom minimalistycznej klasyki polecić możemy składany kwadratowy lub okrągły stół, który sprawdzi się nie tylko na tarasach i balkonach, ale również w przydomowych ogrodach. Właścicieli tzw. małej gastronomii i urokliwych, małych lokali z pewnością zadowoli zestaw ogrodowy piwny, złożony z podłużnego drewnianego stołu i dostawianych do niego dwóch ławek. Amatorzy wyjazdów docenią zestawy turystyczne, w których główną rolę odgrywają lekkie, wygodne i składane krzesła, pokryte wytrzymałym, wodoodpornym materiałem. Na ogrodowe przyjęcia, a nawet eleganckie bankiety pod chmurką polecamy namioty cateringowe, chroniące przed niespodziewanym deszczem czy nadmiernym nasłonecznieniem. Są łatwe w składaniu, jak i rozkładaniu.

 

Oferta mebli cateringowych dla każdego

 

Prezentowane zestawy mebli cateringowych czy nawet pojedyncze produkty z nasze oferty zaspokoją potrzeby każdego, kto ceni sobie spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu wraz z rodziną bądź przyjaciółmi - czy to w pobliżu domu, czy też podczas wyjazdów turystycznych.

1 produkt
Filtruj