Leżak ogrodowy aluminiowy Caravela Silver / Taupe

Kod produktu: 658635
379 zł
Koszt dostawy od: 35 zł
+
-

Opis produktu

Leżak dostosowany do Twoich potrzeb
Leżak Caravela dedykujemy miłośnikom opalania, jak i poszukującym chwili ciszy i relaksu po ciężkim dniu pracy. Wyjątkowe wykonanie i dbałość o każdy detal sprawia, że jest to leżak niezwykle komfortowy, ale i solidny. Dzięki temu świetnie odnajdzie się zarówno na mniejszym balkonie, w otoczeniu zieleni Twojego ogrodu, przy domowym basenie, jak i na tarasowej strefie komfortu.
Gwarancja wytrzymałości
Leżak został wykonany z aluminium malowanego proszkowo. Zapewnia to niebywałą lekkość, dzięki czemu w każdym momencie dostosujesz jego położenie. Ponadto, jest to materiał niezwykle wytrzymały i odporny na korozję oraz trudne warunki atmosferyczne. Siedzisko leżaka powstało przy zastosowaniu tkaniny textilene, odpornej na wilgoć i promieniowanie UV.
Zgodnie z Twoimi oczekiwaniami
Profilowane leżaki zostały stworzone z myślą o Tobie. Tkanina textilene zapewnia wyjątkowy komfort, dlatego nie musisz martwić się zakupem dodatkowych poduch. Zmiennopozycyjne ustawienie pozwala dostosować nachylenie oparcia zgodnie z własnymi preferencjami. Istnieje także możliwość całkowitego rozłożenia.

Dane techniczne

Materiał konstrukcyjny: profile aluminiowe malowane proszkowo
Pokrycie: siatka textilene
Kolor: konstrukcja: srebrny / pokrycie: taupe
Wymiary leżaka / leżanki (szer. x dł. x wys.): 61,5 cm x 156-191 cm x 57-89 cm / długość oraz wysokość zależna od położenia oparcia
Szerokość wewn. siedziska: 47 cm
Wysokość siedziska: 30 cm
Szerokość wewn. oparcia: 47 cm
Wymiary po złożeniu (szer. x gł. x wys.): 61,5 cm x 156 cm x 45 cm
Waga (bez opakowania): 6,5 kg
Dodatkowe informacje: regulacja oparcia - 5 pozycji + całkowicie rozłożone