Zestaw ogrodowy Cuba Black Ibiza Relax Black / Black

Kod produktu: 783782
769 zł
Koszt dostawy od: 50 zł
Warianty produktu:
  • Brak produktu w magazynie. Zapytaj o dostępność - zadzwoń do nas +48 67 215 29 81, napisz na adres info@homegarden.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Opis produktu

Zestaw na lata
Miłośnikom wspólnych kąpieli słonecznych oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu proponujemy wyjątkowy zestaw leżaków ogrodowych Cuba Ibiza Relax. Szczególna technika wykonania gwarantuje nie tylko niebywały komfort użytkowania, ale i to, że nasz zestaw będzie
towarzyszył Ci przez długie lata. W skład zestawu wchodzą dwa leżaki ogrodowe oraz dwa stoliki, dzięki czemu możesz od tej pory cieszyć się słoneczną pogodą w wyjątkowym towarzystwie, a zaoszczędzone fundusze przeznaczyć na wspólny cel!
W odpowiedzi na Twoje potrzeby
Stelaże leżaków zostały wykonane z aluminiowych profili malowanych proszkowo. Zapewnia to niebywałą lekkość konstrukcji, dzięki czemu w każdej chwili, bez większego wysiłku dostosujesz ustawienie swojego leżaka zgodnie z indywidualnymi preferencjami czy kątem nasłonecznienia. Ponadto, aluminium jest materiałem wyjątkowo odpornym na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz niekorodującym. Siedziska tworzy wygodna i praktyczna siatka textilene. Jest ona na tyle komfortowa, że nie musisz już martwić się zakupem poduch. Istotnie, jest to tkanina wodoodporna oraz niezwykle wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości, dlatego Twój leżak będzie zawsze gotowy do użytku! Siatka textilene jest także odporna na promieniowanie UV, co chroni kolor leżaka przed blaknięciem. Zestaw Cuba Ibiza Relax został stworzony z myślą o Twoich potrzebach - siedmiopozycyjne krzesła dostosują się do preferencji każdego z użytkowników. Istnieje także możliwość całkowitego rozłożenia. Po zażyciu słonecznej kąpieli lub poza sezonem leżaki możesz złożyć w dogodny sposób, zyskując dodatkową przestrzeń.

Dane techniczne

Materiał konstrukcyjny: profile aluminiowe malowane proszkowo
Pokrycie: siatka texteline
Kolor: konstrukcja: antracyt, pokrycie: czarne
Wymiary stolika (szer. x dł. x wys.) lub (średn. x wys.): duży: 43 cm x 43 cm x 51 cm; mały: 38 cm x 38 cm x 46 cm
Blat stołu / stolika: aluminium
Wymiary leżaka / leżanki (szer. x dł. x wys.): 60 cm x 73-140 cm x 110-83 cm / długość oraz wysokość zależna od położenia oparcia
Dodatkowe informacje: regulacja oparcia - 7 pozycji
W komplecie: 2 leżaki, 2 stoliki