Oferta dopasowana do potrzeb kupujących 14 dni na zwrot towaru bez przyczyny Pełne wsparcie przed i pozakupowe
alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Stoły bankietowe – do restauracji

 

Żadne przyjęcie, czy bankiet nie odbędzie się bez odpowiedniego zestawu mebli. Stoły i stoliki do restauracji stanowią podstawę, dzięki której możliwe jest zapewnienie gościom odpowiedniego komfortu. Mogą również odpowiadać za nadanie przestrzeni lokalu wyjątkowego charakteru i unikalnego wystroju.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Liczba miejsc
Więcej
Materiał konstrukcyjny
Kształt blatu
Pokrycie
Właściwości
Kolor
Cena
Oznaczenie
Pozostałe

Stoły restauracyjne do wszystkich wnętrz

 

Stoły na jednej nodze, stoły bankietowe składane, a może minimalistyczne i eleganckie modele o metalowej konstrukcji? Bez względu na charakter lokalu, czy przyjęcia stoły i stoliki do restauracji w dużej mierze odpowiadają za anturaż miejsca i komfortową konsumpcję serwowanych potraw.

 

Stoły restauracyjne muszą znajdować się na odpowiedniej wysokości, być stabilne i zapewniać odpowiednią ilość miejsca na wszystkie serwowane dania i napoje. W naszej bogatej ofercie znajdują się meble ogrodowe i restauracyjne, dostosowane do każdego lokalu. Stół bankietowy składany będzie rewelacyjnym rozwiązaniem, jeśli restauracja dysponuje również własnym ogrodem, w którym organizowane są m.in. wesela i bankiety na świeżym powietrzu. Stół składany to również rewelacyjny sposób na zaoszczędzenie sporej przestrzeni poza sezonem letnim.

 

Niewielki stolik restauracyjny na jednej nodze będzie świetnym dodatkiem do urokliwej kawiarni, a większy stół bankietowy będzie stanowił podstawę dla wielu eleganckich lokali. Restauracja, która serwuje swoje dania głównie na zewnątrz lokalu, z pewnością zwróci uwagę na stolik restauracyjny wykonany z żywicy o niezwykłej wytrzymałości na szkodliwe warunki atmosferyczne, na które będzie narażony każdego dnia.

 

 

Stoły do restauracji – wysoka jakość

 

Wszystkie stoły bankietowe składane i nie tylko, dostępne w naszej ofercie, wykonane zostały z wytrzymałego tworzywa sztucznego lub aluminiowych stelaży, które gwarantują piękny wygląd mebli przez długie lata. Co więcej, są również relatywnie lekkie i wygodne w transporcie, dzięki czemu możliwe będzie zaoszczędzenie sporej ilości czasu, podczas rozmieszczania mebli na potrzeby przyjęcia.

57 produktów
Filtruj