Oferta dopasowana do potrzeb kupujących 14 dni na zwrot towaru bez przyczyny Pełne wsparcie przed i pozakupowe
alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Parasole ogrodowe - duże i małe

Gdy dni stają się dłuższe, a pogoda zaczyna rozpieszczać, chętnie spędzamy czas w ogrodach, na tarasach, czy innych otwartych przestrzeniach, gdzie bez oporów dajemy muskać nasze ciała promieniom słonecznym. Nie zawsze zdajemy sobie sprawę, że taka przyjemność może mieć negatywne skutki dla naszego zdrowia. Dlatego warto pomyśleć o zakupie parasoli ogrodowych, które nie tylko zabezpieczą nas i naszych bliskich przed promieniowaniem UV, ale także pozwolą cieszyć się przebywaniem na otwartych przestrzeniach w strugach letniego deszczu, przed którym osłonią nas wodoodporne duże parasole ogrodowe.

Decyzja o wyborze odpowiedniego parasola ogrodowego powinna być starannie przemyślana. Duży parasol ogrodowy świetnie sprawdzi się przy konstruowaniu większych stref relaksu, gdzie niezależnie od pogody będziecie mogli spędzać czas z przyjaciółmi. Parasole ogrodowe duże charakteryzują się nie tylko sporą powierzchnią zacienienia, ale także mogą pełnić funkcję parawanu na wypadek niesprzyjającego wiatru. Dlatego nasze parasole ogrodowe świetnie sprawdzają się w przydomowych ogródkach, na tarasach, a także śmiało możesz zabrać go ze sobą na plażę.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Materiał konstrukcyjny
Pokrycie
Kolor
Cena
Oznaczenie
Pozostałe

Parasole dedykowane profesjonalistom

Nasze parasole ogrodowe sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale także świetnie nadają się do zastosowań komercyjnych. Swoją szczególną uwagę kierujemy na przedstawicieli branży HoReCa. Nasze duże parasole ogrodowe nie tylko oczarują Twoich gości, ale także pozwolą Ci produktywniej wykorzystać zewnętrzną przestrzeń, nawet wówczas, gdy pogoda nie dopisuje.

Solidne i wytrzymałe parasole ogrodowe

Dla zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa i komfortu nasze parasole ogrodowe bazują na solidnych i wytrzymałych konstrukcjach aluminiowych, metalowych lub drewnianych. Nie ulegają one procesowi korozji. Każdy parasol ogrodowy jest odporny nawet na niesprzyjające warunki atmosferyczne, co zapewnia solidna i gruba tkanina z poliestru. Letni deszcz, wichura, czy palące słońce nie zakłóci już twojego spotkania. Duże parasole ogrodowe zostały wyposażone w solidne obciążniki, które zapewniają naszym parasolom ogrodowych wyjątkową stabilność. Nie musisz obawiać się, że Twój parasol ogrodowy straci swoją wyjątkową barwę. Unikalna technika wykonania zapobiega blaknięciu tkaniny pokrywającej czaszę parasola na tarasie.

15 produktów
Filtruj