Parasole ogrodowe

Miło jest spędzać czas w ogrodzie czy na tarasie, gdy słońce przyjemnie ogrzewa nasze ciała. Musimy jednak pamiętać, by nie przesadzać z opalaniem i nadmiernym wystawianiem się na szkodliwy wpływ promieni UV. Dlatego warto posiadać duże parasole ogrodowe, pod którymi możemy schronić się nie tylko my, ale również nasi goście. Dzięki nim nasz wypoczynek, czy to na łonie natury, czy na balkonie stanie się czystą przyjemnością.

Parasole tarasowe nie tylko chronią nas przed szkodliwym działaniem promieniowania, ale oferują także schronienie podczas letnich opadów deszczu. Dzięki ich rozłożystości możemy delektować się grillem, wspólną kolacją ze znajomymi czy podwieczorkiem z rodziną, bez konieczności chowania się do domu. Parasole ogrodowe umożliwiają również stworzenie przytulnego zakątka sprzyjającego wypoczynkowi, a dzięki ich bogatemu wyborowi z łatwością można znaleźć model pasujący do specyfiki praktycznie każdej przestrzeni.

Produkty wysokiej jakości

W naszej kolekcji znajdują się parasole o różnej rozpiętości, które idealnie sprawdzą się na tarasie, w ogródkach restauracyjnych czy kawiarniach, dodając każdemu z miejsc uroku i elegancji. By móc zapewnić bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania, parasole bazują na solidnej drewnianej bądź metalowej konstrukcji. Pozwala ona na ich wieloletnie użytkowanie, jak również jest odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak porywisty wiatr czy silne opady deszczu. Materiał poliestrowy, którym pokryte są stelaże, zapewnia schronienie przed czynnikami atmosferycznymi, a przy tym nie przebarwia się pod wpływem działania promieni słonecznych. W naszej ofercie można też znaleźć designerskie parasole wzbogacone o dodatkową regulację, które przykuwają spojrzenia i są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Kto pyta nie błądzi

Zadzwoń do nas! Uzyskaj informacje o produktach lub złóż zamówienie.

+48 67 215 29 81

Infolinia dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 17:00 i w soboty w godz. 9:00 - 14:00.