Skrzynia ogrodowa Boxe Rato Antracyt

Kod produktu: 924818
129 zł
Koszt dostawy od: 17 zł
  • Brak produktu w magazynie. Zapytaj o dostępność - zadzwoń do nas +48 67 215 29 81, napisz na adres info@homegarden.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Opis produktu

Odpowiednie wyposażenie strefy wypoczynku i racjonalne rozplanowanie miejsca gwarantuje utrzymanie porządku w dużym otwartym ogrodzie, na balkonie czy tarasie.
Planując dodatkową przestrzeń estetycznego przechowywania domowych przedmiotów warto zaopatrzyć się w meble z funkcją przechowywania.
Duża pojemność skrzyni ogrodowej ułatwi utrzymanie porządku.
Stanowi swobodnie przemieszczany na kółkach praktyczny schowek. Lekka konstrukcja zapewnia odpowiednią wentylację i zabezpieczenie przed nagłym deszczem przechowywanych wewnątrz rozmaitych przedmiotów -koców, ogrodowych gadżetów, poduszek na meble ogrodowe, mniejszych mebli czy zabawek dla dzieci.
Cenniejsze przedmioty można w łatwy sposób zabezpieczyć dzięki wbudowanemu uchwytowi na kłódkę. Panele boczne wykończone są teksturą mozaikową oraz misterną fakturą inspirowaną naturalną rattanową lub bambusową plecionką.
Estetycznie wykonana, łatwa w utrzymaniu i pielęgnacji bez konieczności konserwacji, odporna na warunki atmosferyczne. Prosty montaż elementów skrzyni na zatrzask bez użycia dodatkowych narzędzi nie zajmuje wiele czasu.

Dane techniczne

Materiał konstrukcyjny: tworzywo sztuczne
Kolor: antracytowy
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 119 cm x 48 cm x 60
Pojemność: 310 l