O nas

Ugruntowana pozycja i wizja rozwoju

Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy mebli ogrodowych oraz artykułów dla branży HoReCa. Podstawowym asortymentem jaki oferujemy są różnego rodzaju zestawy ogrodowe, stoły i krzesła wykonane z aluminium, egzotycznego drewna, technorattanu oraz metalu - produkty wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne. Uzupełnieniem oferty są także zestawy wypoczynkowe outdoor wykonane z technorattanu, meble cateringowe, namioty handlowe i tunele ogrodowe.

Dzięki odważnej wizji właściciela, dziś jesteśmy firmą zaawansowaną technologicznie, korzystającą z najnowszych i efektywnych rozwiązań informatycznych. To spowodowało, że zajęcie pozycji lidera w branży zajęło zaledwie kilka lat. W związku z ciągłym rozwojem, koniecznością była rozbudowa zaplecza magazynowego. Od grudnia 2015 roku nasza siedziba mieści się w nowoczesnym budynku biurowo-magazynowym o pow. 2000 m2 z dogodnym dojazdem, gdzie znajduje się również showroom. Posiadamy własne zaplecze logistyczne, w którego skład wchodzi także dodatkowy magazyn uzupełnień o pow. 1200 m2.

Meble ogrodowe HOME & GARDEN
 • Rozwijamy się

  Każdy rok przynosi nam wiele wyzwań, nowych informacji i doświadczeń, dzięki którym stale poszerzamy wiedzę. Na bieżąco wprowadzamy udogodnienia dla Kupujących i usprawniamy nasz system realizacji zamówień. Stawiamy również na doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy cały czas poszerzają możliwości naszej firmy.

 • Szeroka oferta

  Sukcesywnie poszerzamy ofertę produktową. Śledzimy aktualne trendy i spotykamy się ze specjalistami z branży mebli ogrodowych z całego świata. Wszystko po to, by dostarczać Kupującym asortyment na miarę ich oczekiwań i potrzeb.

 • Bezpieczeństwo

  Dbamy o to, aby dane osobowe Kupujących były bezpieczne. Stosujemy zaawansowane zabezpieczenia baz danych oraz szyfrowane połączenia podczas ich przetwarzania. Zakupy w naszym sklepie internetowym są bezpieczne, ponieważ spełniamy wymogi Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

 • Pomoc i doradztwo

  Bardzo dobrze wiemy, co sprzedajemy - znamy nasze produkty od podszewki, dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na niemal wszystkie pytania zadane przez Kupujących.

 • Jesteśmy też ludźmi

  Pracujemy w grupie kilkunastu doskonale dogadujących się osób. Każdy z nas ma swoje pasje i zainteresowania. Dzięki temu stale się od siebie uczymy, a czas spędzony w pracy jest dla nas czymś więcej niż obowiązkiem.

 • Gdzie znaleźć nasze meble?

  Od lat współpracujemy z największymi: Leroy Merlin, Praktiker, Brico Marche. Meble sprzedajemy również naszym zagranicznym partnerom m.in. w Czechach, Niemczech, Słowacji, Rumunii, Portugalii, Hiszpanii, Francji i Włoszech.

 • Wyróżniamy się!

  We wrześniu 2015 roku nasza firma zdobyła 1. miejsce w ramach XI edycji Konkursu im. Stanisława Staszica za najwyższą jakość produktów, atrakcyjne wzornictwo oraz solidność wykonania.