Ławka ogrodowa drewniana Akacja ze skrzynią

Kod produktu: 198441
599 zł299 zł
Koszt przesyłki od: 35 zł
  • Brak produktu w magazynie. Zapytaj o dostępność - zadzwoń do nas +48 67 215 29 81, napisz na adres info@homegarden.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Opis produktu

Ławka ogrodowa to bardzo przydatny mebel, który doda uroku aranżacji niemal każdego tarasu. Jej główną zaletą jest ogromna wytrzymałość, gdyż akacja w tym względzie dorównuje drewnu dębowemu. Ponadto jest bardzo odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne: niegroźny jej deszcz, choć trzeba pamiętać o okresowej konserwacji i impregnacji. Ławka ogrodowa jest nadzwyczaj funkcjonalna dzięki wbudowanej, otwieranej skrzyni. Można w niej schować koc na chłodniejszy letni czy jesienny wieczór, poduchy czy podręczne narzędzia ogrodowe. Ogromną frajdę sprawi również najmłodszym, gdyż śmiało posłuży im za tajemną skrytkę na wszelakiego rodzaju skarby. Naturalny kolor akacjowej ławki ogrodowej korzystnie zsynchronizuje się z otoczeniem każdego ogrodu.

Dane techniczne

Liczba osób: 2
Materiał konstrukcyjny: drewno egzotyczne, akacja
Kolor: brązowy
Wymiary (szer. x gł. x wys.): 120 cm x 50 cm x 90 cm
Szerokość wewn. siedziska: 107 cm
Głębokość wewn. siedziska: 47 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Szerokość wewn. oparcia: 107 cm
Wysokość wewn. oparcia: 34 cm / 46 cm (od siedziska)
Dodatkowe informacje: • UWAGA: widoczne na zdjęciach poduszki nie należą do kompletu i są wyłącznie elementem użytym do zobrazowania funkcjonalności
• skrzynia pod siedziskiem: 109 cm x 42 cm x 29 cm
• podłoga skrzyni składa się z 4 deseczek
W komplecie: skrzynia, śruby montażowe, kluczyk do śrub