Oferta dopasowana do potrzeb kupujących 14 dni na zwrot towaru bez przyczyny Pełne wsparcie przed i pozakupowe
alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Narożniki i sofy ogrodowe

Czasem trudno odnaleźć kompromis między wygodą, jaką oferuje zacisze domowego salonu a rado­ścią z pierwszych promieni słońca, którą zaznać można tylko na przydomowym tarasie, balkonie czy ogrodzie. Teraz, nie musisz już wybierać! Oferowane przez nas sofy i narożniki ogrodowe pozwolą Ci błogo relaksować się na świeżym powietrzu. Narożniki ogrodowe to jeden z najbardziej wyjątkowych produktów w naszej ofercie. Zaskocz swoich gości i wspólnie świętujcie szczególne chwile na jednym z naszych zestawów wypoczynkowych. Powroty po ciężkim dniu z pracy nabierają innego znaczenia, kiedy na twoim tarasie czeka komfortowa sofa ogrodowa. Zróżnicowana oferta pozwoli odnaleźć odpowiedni narożnik ogrodowy, który pomieści dużą grupę, jak i mniejszą sofę ogrodową, odpowiednią dla bardziej kameralnych spotkań.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Liczba miejsc
Materiał konstrukcyjny
Właściwości
Orientacja
Pokrycie
Kolor
Cena
Oznaczenie
Pozostałe

Technorattanowe sofy ogrodowe

Wszystkie nasze sofy i narożniki ogrodowe są wykonane z wytrzymałego, ale także miękkiego i elastycznego technorattanu, który jest wyjątkowo odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, opady, czy promieniowanie UV. Dzięki temu nie musisz martwić się o impregnację swojej sofy ogrodowej ani szukać dla niej schronienia w razie niepogody. Zastosowana technika wykonania zapobiega wnikaniu zabrudzeń i drobnoustrojów w głąb mebla, dzięki czemu pozostanie on zawsze czysty i bezpieczny.

Dobrze dobrana sofa ogrodowa to początek do budowy właściwej Tobie strefy komfortu na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Dopasuj kolor technorattanu sofy ogrodowej do swojego otoczenia, oferowane przez nas wzory sprawdzą się zarówno w przypadku rustykalnych elewacji, jak i przy modernistycznych wersjach.

Zarówno sofy ogrodowe, jak i narożniki ogrodowe są wyposażone w dedykowane poduchy w delikatnych, jednolitych kolorach, świetnie odbijających kolorowy technorattan. Właścicielom pupili polecamy w szczególności wersje kolorystyczne z ciemnymi poduchami, jednak w obydwu przypadkach zastosowane tkaniny są łatwe w czyszczeniu, a zabrudzenia do nich nie przywierają. Wyjątkowo miękkie i przytulne, pozwolą Państwu uciąć sobie drzemkę na łonie natury.

Dodatkowo większość naszych zestawów sof i narożników ogrodowych posiada pufy, które w razie potrzeby mogą pełnić funkcję stolików, na które odłożą Państwo filiżankę kawy, czy ulubioną książkę, a nawet zorganizują mały poczęstunek. Coś dla siebie znajdą także klienci, poszukujący większych zestawów, przy których z powodzeniem świętować może cała rodzina.

15 produktów
Filtruj