alt text here 0
Twój koszyk jest pusty
alt text here alt text here

Narożniki i sofy ogrodowe

Czasem trudno odnaleźć kompromis między wygodą, jaką oferuje zacisze domowego salonu a rado­ścią z pierwszych promieni słońca, którą zaznać można tylko na przydomowym tarasie, balkonie czy ogrodzie. Teraz, nie musisz już wybierać! Oferowane przez nas sofy i narożniki ogrodowe pozwolą Ci błogo relaksować się na świeżym powietrzu. Narożniki ogrodowe to jeden z najbardziej wyjątkowych produktów w naszej ofercie. Zaskocz swoich gości i wspólnie świętujcie szczególne chwile na jednym z naszych zestawów wypoczynkowych. Powroty po ciężkim dniu z pracy nabierają innego znaczenia, kiedy na twoim tarasie czeka komfortowa sofa ogrodowa. Zróżnicowana oferta pozwoli odnaleźć odpowiedni narożnik ogrodowy, który pomieści dużą grupę, jak i mniejszą sofę ogrodową, odpowiednią dla bardziej kameralnych spotkań.

Rozwiń
Filtry Wyczyść alt text here
Liczba miejsc
Materiał konstrukcyjny
Właściwości
Orientacja
Pokrycie
Kolory
Cena
Oznaczenia

Technorattanowe sofy ogrodowe

Wszystkie nasze sofy i narożniki ogrodowe są wykonane z wytrzymałego, ale także miękkiego i elastycznego technorattanu, który jest wyjątkowo odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, opady, czy promieniowanie UV. Dzięki temu nie musisz martwić się o impregnację swojej sofy ogrodowej ani szukać dla niej schronienia w razie niepogody. Zastosowana technika wykonania zapobiega wnikaniu zabrudzeń i drobnoustrojów w głąb mebla, dzięki czemu pozostanie on zawsze czysty i bezpieczny.

Dobrze dobrana sofa ogrodowa to początek do budowy właściwej Tobie strefy komfortu na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Dopasuj kolor technorattanu sofy ogrodowej do swojego otoczenia, oferowane przez nas wzory sprawdzą się zarówno w przypadku rustykalnych elewacji, jak i przy modernistycznych wersjach.

Zarówno sofy ogrodowe, jak i narożniki ogrodowe są wyposażone w dedykowane poduchy w delikatnych, jednolitych kolorach, świetnie odbijających kolorowy technorattan. Właścicielom pupili polecamy w szczególności wersje kolorystyczne z ciemnymi poduchami, jednak w obydwu przypadkach zastosowane tkaniny są łatwe w czyszczeniu, a zabrudzenia do nich nie przywierają. Wyjątkowo miękkie i przytulne, pozwolą Państwu uciąć sobie drzemkę na łonie natury.

Dodatkowo większość naszych zestawów sof i narożników ogrodowych posiada pufy, które w razie potrzeby mogą pełnić funkcję stolików, na które odłożą Państwo filiżankę kawy, czy ulubioną książkę, a nawet zorganizują mały poczęstunek. Coś dla siebie znajdą także klienci, poszukujący większych zestawów, przy których z powodzeniem świętować może cała rodzina.

16 produktów
Filtruj