Sauna fińska z piecem 2018W1

Kod produktu: 743852
7849 zł
Koszt dostawy od: 480 zł
Warianty produktu:
+
-

Opis produktu

Sauna fińska z piecem to luksus dobroczynnych dla zdrowia seansów i szczypta prawdziwego SPA, które teraz możesz mieć w swoim domu, zawsze, kiedy tylko zechcesz. Proponowana przez nas kolekcja saun fińskich to szereg rozwiązań, z których z łatwością wybierzesz to, które w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom i idealnie skomponuje się z przestrzenią Twojego domu. Sauna wykończona drewnem świerka skandynawskiego (całe wnętrze i dwie ściany zewnętrzne), wyposażona w estetyczne, szklane drzwi oraz komfortowe dodatki w postaci ławek, zagłówków, osłony pieca, oświetlenia, a w wersji niestandardowej także w oparcia, będzie idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających miłośników dbania o zdrowie, samopoczucie i urodę w skandynawskim stylu.

Sauna fińska idealnie wkomponowana w przestrzeń Twojego domu
Wśród naszych propozycji znajdują się sauny fińskie o zróżnicowanych wymiarach i formie (kwadratowe, narożne), odpowiednio przeznaczone dla jednej, dwóch, trzech bądź czterech osób. Dzięki temu bez problemu dostosujesz wybrane rozwiązanie do domowej przestrzeni, jaką dysponujesz dla zamontowania sauny. Poszczególnym modelom dedykowane są konkretne piece o właściwej mocy, zapewniające prawidłowe funkcjonowanie sauny i komfort z jej korzystania. 

Proponowana przez nas sauna wykonywana po złożeniu przez Klienta indywidualnego zamówienia. Czas realizacji zamówienia wynosi tutaj od 4 do 6 tygodni.

Sprawdź pozostałe produkty z kategorii Sauny suche.

Dane techniczne

Ilość osób: 3
Materiał dekoracyjny: świerk skandynawski
Kolor: naturalny
Wymiary (szer. x dł. x wys.): 175 cm x 194 cm x 199 cm
Grubość ścianki: 6 cm
Szerokość wejścia: 55 cm
Dodatkowe informacje: piec: 8 kW
W komplecie: 2 ławy, obudowa pieca, 2 zagłówki, podest, oświetlenie, piec