Bezpieczeństwo

Zakupy w naszym sklepie internetowym są w 100% bezpieczne. Zobacz dlaczego!

Jesteśmy godni zaufania - uczestniczymy w programie Rzetelna Firma

Nieprzerwanie od lutego 2014 roku, spełniając wymogi Kodeksu etycznego w zakresie uczciwości, rzetelności i wiarygodności prowadzonego biznesu, uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Sprawdź nasz certyfikat rzetelności.

Zbiór danych osobowych klientów zarejestrowany w GIODO

Baza danych naszych klientów znajduje się na serwerze zabezpieczonym w każdy możliwy sposób. Ponadto zgodnie z przepisami prawa - zbieranie danych w postaci podstawowych danych osobowych takich jak np. imię i nazwisko zostało zgłoszone do GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Zapewniamy, że dane osobowe klientów nie są udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom, zaś ich przetwarzanie następuje wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia złożonego w naszym sklepie internetowym lub w celu wysyłki newslettera (wymaga to dodatkowej zgody).

Twoje dane przesyłane do naszego sklepu są szyfrowane

Certyfikat SSL potwierdza wiarygodność naszej strony internetowej oraz zapewnia poufność danych przesyłanych pomiędzy naszym sklepem, a komputerami klientów. Klucz zapewnia silne szyfrowanie. Nasza strona przechodzi w szyfrowany tryb HTTPS podczas składania zamówienia oraz przy rejestracji i logowaniu. Informacje o certyfikacie sprawdzisz klikając na ikonkę "kłódki" na pasku adresowym przeglądarki.

Bezpieczne płatności

Za zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić online (przelewem elektronicznym lub kartą kredytową i płatniczą) lub zwykłym przelewem bankowym. Płatności online są realizowane przy współpracy z wiodącym serwisem obsługi transakcji w sieci - PayU, z którego usług korzystają największe polskie sklepy internetowe. Jest to gwarancja bezpiecznego przekierowania na stronę wybranego banku i po dokonaniu płatności, powrotu na stronę HOME & GARDEN.

Gwarancja i opieka serwisowa

Na nasze produkty udzielamy gwarancji jakości. Również po jej upływie zapewniamy opiekę serwisową - nie musisz się martwić, że w razie jakiejś usterki w działaniu zostawimy Cię bez pomocy.

Przesyłki kurierskie z opcją płatności przy odbiorze

Jeśli potrzebujesz jeszcze większej pewności dokonując zakupu w naszym sklepie - zamów przesyłkę z opcją zapłaty gotówką kurierowi przy odbiorze. Większość przesyłek doręczanych jest w ciągu 24 godzin od momentu ich nadania (dotyczy dni roboczych).

14 dni na zwrot zakupionego produktu bez podania przyczyny

Zakupione meble nie pasują do miejsca, w którym miały stanąć? A może stół okazał się jednak zbyt niski i źle się komponuje z resztą wyposażenia? Produkty zakupione w naszym sklepie internetowym możesz nam zwrócić bez podania przyczyny - ustawowo masz 14 dni na odstąpienie od umowy. Pamiętaj jednak, że obowiązują przy tym pewne zasady szczegóły znajdziesz w zakładce Reklamacje i zwroty.